MANŽELSTVÍ
042 Manželství - Jak na toxického člověka, který používá trik s lítostí
January 10, 2023
V této třetí sérii podcastu Manželství, kterou jsme nazvali - Toxické vztahy zjistíte, jak se vypořádat s toxickým partnerem, kolegou nebo šéfem. Porozumíte jejich chování a vnímání světa. Naučíte se pozorovat to, co se s vámi děje vnitřně a získáte návody, jak jednat v případě, kdy na vás tito predátoři budou útočit. V prvním díle se věnujeme tomu, jak rozeznat, že jste velice citlivá bytost a jak se bránit proti tzv: Triku s lítostí.
▶️ Video záznam podcastu najdete na našem kanálu YouTube.

V první části podcastu se věnujeme tomu, jak poznáte, že máte toxický vztah. Na toto téma jsme již jede podcast natočili: 022 Manželství - Toxický vztah.

Nabízíme vám speciálně sestavený test citlivosti, ve kterém si můžete ověřit, jestli jste velmi citliví člověk. Protože pokud mezi ně patříte, tak s velkou pravděpodobností kolem sebe máte nějakého predátora.

Predátor vždy pozná svojí kořist. Gabor Matté

Také vám vysvětlíme jednu z technik, kterou toxičtí lidé velmi často rádi využívají: Trik s lítostí

Ve speciálním PDF vám nabízíme možnost napsat si poznámky a uvědomit si, kdy jste se s tímto trikem setkali a jaký to na vás mělo dopad. Stáhněte a vytiskněte si doplňkový materiál: Co je trik s lítostí

Chcete se dozvědět více? K podcastu byl napsán i stejnojmenný článek: Jak na toxického člověka, který používá trik s lítostí❤️ Eva a Miroslav Sázovský jsou manželé, kteří jsou hostiteli podcastu MANŽELSTVÍ . Je to podcast plný lásky, porozumění a sdílení toho, jak vypadá vědomý vztah a budování manželství.

🙋‍♀️ Ing. Eva Sázovská Andriessen je mezinárodně uznávanou koučkou a mentorkou osobních vztahů , která je certifikována u Katherine Woodward Thomas a pomáhá lidem s rozcházením a přivoláním si toho pravého .

🙋‍♂️ Ing. Miroslav Sázovský je nezávislý profesionální kouč a mentor , který pomáhá podnikatelům budovat vysokou kulturu důvěry, připravit lídry na budoucnost, optimalizovat růst a expanzi, sladění organizace po fúzi a akvizici, sladění organizace , vytváření strategií pro VUCA prostředí, uzdravit vztahy na pracovišti nebo vybrat správné lidi do týmu. 

Společně založili a vedou 🛟 privátní podpůrnou skupinu pro oběti narcismu 

👉 Pomáhají odhalit toxicitu ve vztazích a uzdravit psychicky nebezpečné prostředí nejen na pracovišti, ale i v zájmových organizacích, klubech a rodinách. 

---
ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI: INFORMACE POSKYTOVANÉ V NAHRÁVCE NEBO TEXTU SLOUŽÍ POUZE PRO VZDĚLÁVACÍ ÚČELY A NENAHRAZUJÍ KLINICKOU PÉČI. O KONKRÉTNÍ RADY A POSTUPY SE PORAĎTE SE SVÝM TERAPEUTEM NEBO KOUČEM. TEXTY ČI NAHRÁVKY JSOU O EVOLUCI VZTAHŮ A OSOBNÍCH ZKUŠENOSTECH AUTORŮ.

NAHRÁVKY A TEXTY SE NEVZTAHUJE NA ŽÁDNOU KONKRÉTNÍ OSOBU A NEMĚLY BY SE POUŽÍVAT K OZNAČENÍ KONKRÉTNÍ OSOBY JAKO OSOBY TRPÍCÍ NARCISMEM, PSYCHOPATIÍ ATD. NENÍ UDĚLENO POVOLENÍ K ODKAZOVÁNÍ NA TENTO OBSAH NEBO HO PŘEPOSÍLAT, ZEJMÉNA K PODPOŘE TVRZENÍ, ŽE TVŮRCI TOHOTO OBSAHU VĚŘÍ NEBO PODPORUJÍ TVRZENÍ, ŽE KONKRÉTNÍ OSOBA JE NARCISTA ČI PSYCHOPAT. JEDNALO BY SE O NEOPRÁVNĚNÉ ZNEUŽITÍ OBSAHU A INFORMACÍ V NICH UVEDENÝCH.