MANŽELSTVÍ
040 Manželství - Rande č. 6 - Sex a intimita
November 21, 2022
Věděli jste, že většina mužů chce ženu uspokojit, proto potřebují vedení? Stručně a jasně řečeno: "Nemají vagínu a nemohou vědět, co se vám líbí, kde se mají dotýkat, kde přitlačit a kde naopak jen jemně hladit." Poslechněte si co sexu a intimitě říkají koučové manželé Eva a Mirek Sázovský.
Romantické a intimní rituály pro udržení spojení udržují vztah šťastný a vášnivý.
Páry, které mohou otevřeně mluvit o sexu, mají více sexu a ženy mají více orgasmů.
Mluvit o sexu je pro většinu párů obtížné, ale postupem času a čím častěji to děláte, tím je to snazší a pohodlnější.
Nejlepší čas na rozhovor o sexu není při milování, ale mimo ložnici. Recenze sexu!
Řekněte partnerovi, co se vám líbí a co vám dělá dobře, ne co dělá špatně.
Osmdesát procent manželských párů má sex několikrát měsíčně nebo častěji. Jaká frekvence je pro vás dva příjemná, taková je normální.
Manželé mají více sexu než páry, které spolu chodí nebo žijí. Největšími zabijáky sexu a vášně ve vztahu jsou:

Více si můžete přečíst v článku: Rande č. 6 - Sex a intimita | 040 Manželství
 

❤️ Eva a Miroslav Sázovský jsou manželé, kteří jsou hostiteli podcastu MANŽELSTVÍ . Je to podcast plný lásky, porozumění a sdílení toho, jak vypadá vědomý vztah a budování manželství.

🙋‍♀️ Ing. Eva Sázovská Andriessen je mezinárodně uznávanou koučkou a mentorkou osobních vztahů , která je certifikována u Katherine Woodward Thomas a pomáhá lidem s rozcházením a přivoláním si toho pravého .

🙋‍♂️ Ing. Miroslav Sázovský je nezávislý profesionální kouč a mentor , který pomáhá podnikatelům budovat vysokou kulturu důvěry, připravit lídry na budoucnost, optimalizovat růst a expanzi, sladění organizace po fúzi a akvizici, sladění organizace , vytváření strategií pro VUCA prostředí, uzdravit vztahy na pracovišti nebo vybrat správné lidi do týmu. 

Společně založili a vedou 🛟 privátní podpůrnou skupinu pro oběti narcismu 

👉 Pomáhají odhalit toxicitu ve vztazích a uzdravit psychicky nebezpečné prostředí nejen na pracovišti, ale i v zájmových organizacích, klubech a rodinách. 

---
ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI: INFORMACE POSKYTOVANÉ V NAHRÁVCE NEBO TEXTU SLOUŽÍ POUZE PRO VZDĚLÁVACÍ ÚČELY A NENAHRAZUJÍ KLINICKOU PÉČI. O KONKRÉTNÍ RADY A POSTUPY SE PORAĎTE SE SVÝM TERAPEUTEM NEBO KOUČEM. TEXTY ČI NAHRÁVKY JSOU O EVOLUCI VZTAHŮ A OSOBNÍCH ZKUŠENOSTECH AUTORŮ.

NAHRÁVKY A TEXTY SE NEVZTAHUJE NA ŽÁDNOU KONKRÉTNÍ OSOBU A NEMĚLY BY SE POUŽÍVAT K OZNAČENÍ KONKRÉTNÍ OSOBY JAKO OSOBY TRPÍCÍ NARCISMEM, PSYCHOPATIÍ ATD. NENÍ UDĚLENO POVOLENÍ K ODKAZOVÁNÍ NA TENTO OBSAH NEBO HO PŘEPOSÍLAT, ZEJMÉNA K PODPOŘE TVRZENÍ, ŽE TVŮRCI TOHOTO OBSAHU VĚŘÍ NEBO PODPORUJÍ TVRZENÍ, ŽE KONKRÉTNÍ OSOBA JE NARCISTA ČI PSYCHOPAT. JEDNALO BY SE O NEOPRÁVNĚNÉ ZNEUŽITÍ OBSAHU A INFORMACÍ V NICH UVEDENÝCH.