MANŽELSTVÍ
033 Manželství - Proč znát citové pouto partnera
September 19, 2022
Poznejte svůj typ citového pouta a získejte ve vztahu mnohem větší pocit svobody a klidu na duši. Každý z nás má určitý typ citového pouta. Poslechněte si, jaké má citové pouto Eva a Mirek a jak se s nimi v manželství zabývají, co dělají, co už nedělají a jaké to pro ně bylo. Autenticky sdílí, co se mezi nimi odehrávalo v době, kdy neznali teorii attachmentu.
Citová pouta se dají rozdělit do dvou kategorií: Jistá citová pouta a Nejistá citová pouta.
Nejistá citová pouta se dále rozdělují na 3 typy:

  1. Vyhýbavé (odtažité)
  2. Úzkostné (ambivalentní)
  3. Úzkostně vyhýbavé (dezorganizované)

Nevíte, jaký je váš typ citového pouta?
Abyste mohli využívat postupy a metody, o kterých Eva a Mirek mluví v podcastu, tak nejdříve budete muset porozumět tomu, jaký typ citového pouta máte vy a jaký typ attachment mají lidé kolem vás (manžel, manželka, děti, kolegové v práci, rodiče atd.).
 
Na oficiálních stránkách podcastu najdete tabulku, ve které porovnáváme 3 nejčastější citová pouta. ❤️ Eva a Miroslav Sázovský jsou manželé, kteří jsou hostiteli podcastu MANŽELSTVÍ . Je to podcast plný lásky, porozumění a sdílení toho, jak vypadá vědomý vztah a budování manželství.

🙋‍♀️ Ing. Eva Sázovská Andriessen je mezinárodně uznávanou koučkou a mentorkou osobních vztahů , která je certifikována u Katherine Woodward Thomas a pomáhá lidem s rozcházením a přivoláním si toho pravého .

🙋‍♂️ Ing. Miroslav Sázovský je nezávislý profesionální kouč a mentor , který pomáhá podnikatelům budovat vysokou kulturu důvěry, připravit lídry na budoucnost, optimalizovat růst a expanzi, sladění organizace po fúzi a akvizici, sladění organizace , vytváření strategií pro VUCA prostředí, uzdravit vztahy na pracovišti nebo vybrat správné lidi do týmu. 

Společně založili a vedou 🛟 privátní podpůrnou skupinu pro oběti narcismu 

👉 Pomáhají odhalit toxicitu ve vztazích a uzdravit psychicky nebezpečné prostředí nejen na pracovišti, ale i v zájmových organizacích, klubech a rodinách. 

---
ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI: INFORMACE POSKYTOVANÉ V NAHRÁVCE NEBO TEXTU SLOUŽÍ POUZE PRO VZDĚLÁVACÍ ÚČELY A NENAHRAZUJÍ KLINICKOU PÉČI. O KONKRÉTNÍ RADY A POSTUPY SE PORAĎTE SE SVÝM TERAPEUTEM NEBO KOUČEM. TEXTY ČI NAHRÁVKY JSOU O EVOLUCI VZTAHŮ A OSOBNÍCH ZKUŠENOSTECH AUTORŮ.

NAHRÁVKY A TEXTY SE NEVZTAHUJE NA ŽÁDNOU KONKRÉTNÍ OSOBU A NEMĚLY BY SE POUŽÍVAT K OZNAČENÍ KONKRÉTNÍ OSOBY JAKO OSOBY TRPÍCÍ NARCISMEM, PSYCHOPATIÍ ATD. NENÍ UDĚLENO POVOLENÍ K ODKAZOVÁNÍ NA TENTO OBSAH NEBO HO PŘEPOSÍLAT, ZEJMÉNA K PODPOŘE TVRZENÍ, ŽE TVŮRCI TOHOTO OBSAHU VĚŘÍ NEBO PODPORUJÍ TVRZENÍ, ŽE KONKRÉTNÍ OSOBA JE NARCISTA ČI PSYCHOPAT. JEDNALO BY SE O NEOPRÁVNĚNÉ ZNEUŽITÍ OBSAHU A INFORMACÍ V NICH UVEDENÝCH.