MANŽELSTVÍ
059 - Jak komunikovat s narcistou pomocí metody SIPEJ
December 6, 2023
Naučte se metodu SIPEJ a získejte nástroj, kterým zastavíte eskalaci konfliktu s jakýmkoliv obtížným člověkem, ať už jde o narcistu, psychopata nebo jakéhokoliv agresora.
Společně s mou ženou, Evou, jsme sestavili metodu, která má za cíl zabránit eskalaci konfliktu a eliminovat vysoce konfliktní osobnosti. Nazýváme ji metodou SIPEJ. Stáhněte si PDF s tabulkou: https://pdf.evolucevztahu.cz/knihovna#metoda-sipej--tabulka

Současná pracovní prostředí jsou přeplněná situacemi, kdy se zákazníci, zaměstnanci, manažeři nebo vlastníci firem mohou stát oběťmi hněvu a nedorozumění. Náš model SIPEJ představuje efektivní a stručný přístup k řešení těchto situací, jež nevyžadují nadměrné časové ani emoční investice. V neposlední řadě tato metoda zamezuje eskalaci konfliktu a zanechává vás s pocitem uspokojení.

👉 Odkaz na online kurz: https://skola.evolucevztahu.cz/courses/metoda-sipej-jak-zabranit-eskalaci-konfliktu 

❤️ Eva a Miroslav Sázovský jsou manželé, kteří jsou hostiteli podcastu MANŽELSTVÍ . Je to podcast plný lásky, porozumění a sdílení toho, jak vypadá vědomý vztah a budování manželství.

🙋‍♀️ Ing. Eva Sázovská Andriessen je mezinárodně uznávanou koučkou a mentorkou osobních vztahů , která je certifikována u Katherine Woodward Thomas a pomáhá lidem s rozcházením a přivoláním si toho pravého .

🙋‍♂️ Ing. Miroslav Sázovský je nezávislý profesionální kouč a mentor , který pomáhá podnikatelům budovat vysokou kulturu důvěry, připravit lídry na budoucnost, optimalizovat růst a expanzi, sladění organizace po fúzi a akvizici, sladění organizace , vytváření strategií pro VUCA prostředí, uzdravit vztahy na pracovišti nebo vybrat správné lidi do týmu. 

Společně založili a vedou 🛟 privátní podpůrnou skupinu pro oběti narcismu 

👉 Pomáhají odhalit toxicitu ve vztazích a uzdravit psychicky nebezpečné prostředí nejen na pracovišti, ale i v zájmových organizacích, klubech a rodinách. 

---
ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI: INFORMACE POSKYTOVANÉ V NAHRÁVCE NEBO TEXTU SLOUŽÍ POUZE PRO VZDĚLÁVACÍ ÚČELY A NENAHRAZUJÍ KLINICKOU PÉČI. O KONKRÉTNÍ RADY A POSTUPY SE PORAĎTE SE SVÝM TERAPEUTEM NEBO KOUČEM. TEXTY ČI NAHRÁVKY JSOU O EVOLUCI VZTAHŮ A OSOBNÍCH ZKUŠENOSTECH AUTORŮ.

NAHRÁVKY A TEXTY SE NEVZTAHUJE NA ŽÁDNOU KONKRÉTNÍ OSOBU A NEMĚLY BY SE POUŽÍVAT K OZNAČENÍ KONKRÉTNÍ OSOBY JAKO OSOBY TRPÍCÍ NARCISMEM, PSYCHOPATIÍ ATD. NENÍ UDĚLENO POVOLENÍ K ODKAZOVÁNÍ NA TENTO OBSAH NEBO HO PŘEPOSÍLAT, ZEJMÉNA K PODPOŘE TVRZENÍ, ŽE TVŮRCI TOHOTO OBSAHU VĚŘÍ NEBO PODPORUJÍ TVRZENÍ, ŽE KONKRÉTNÍ OSOBA JE NARCISTA ČI PSYCHOPAT. JEDNALO BY SE O NEOPRÁVNĚNÉ ZNEUŽITÍ OBSAHU A INFORMACÍ V NICH UVEDENÝCH.