MANŽELSTVÍ
028 Manželství - Tři druhy důvěry
June 30, 2022
Objevte, co je skutečně zapotřebí, abyste ve vztahu měli zdravou, funkční a prosperující kulturu důvěry, která vás bude podporovat ke kreativitě, laskavosti a odvaze. 16 lekcí, které vám radikálně promění důvěru ve vztazích nejen v práci. Co je skutečně zapotřebí, aby ve vašem okolí byla zdravá a funkční kultura důvěry, která lidi podporuje ke kreativitě, laskavosti a odvaze konat. Nikdo z nás by se neměl vydávat cestou nedůvěry.
Málokdo rozlišuje různé druhy důvěry a po většinu svého života žije v naivní nebo slepé důvěře. Pokud je důvěra narušena, tak vše končí a už ji nedokáže obnovit. Pokud totiž nezná tzv. Okno důvěry, tak nemá jinou možnost, jak reagovat na nedůvěru.

Udělejte revoluci ve vašem vztahu!

Naučte se v našem online kurzu:


Důvěra není nějakou měkkou dovedností. Jedná se o nedílnou součást vašeho úspěchu.

Získejte slevu 50% pomocí tohoto slevového kódu:  DUVERA2022 


❤️ Eva a Miroslav Sázovský jsou manželé, kteří jsou hostiteli podcastu MANŽELSTVÍ . Je to podcast plný lásky, porozumění a sdílení toho, jak vypadá vědomý vztah a budování manželství.

🙋‍♀️ Ing. Eva Sázovská Andriessen je mezinárodně uznávanou koučkou a mentorkou osobních vztahů , která je certifikována u Katherine Woodward Thomas a pomáhá lidem s rozcházením a přivoláním si toho pravého .

🙋‍♂️ Ing. Miroslav Sázovský je nezávislý profesionální kouč a mentor , který pomáhá podnikatelům budovat vysokou kulturu důvěry, připravit lídry na budoucnost, optimalizovat růst a expanzi, sladění organizace po fúzi a akvizici, sladění organizace , vytváření strategií pro VUCA prostředí, uzdravit vztahy na pracovišti nebo vybrat správné lidi do týmu. 

Společně založili a vedou 🛟 privátní podpůrnou skupinu pro oběti narcismu 

👉 Pomáhají odhalit toxicitu ve vztazích a uzdravit psychicky nebezpečné prostředí nejen na pracovišti, ale i v zájmových organizacích, klubech a rodinách. 

---
ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI: INFORMACE POSKYTOVANÉ V NAHRÁVCE NEBO TEXTU SLOUŽÍ POUZE PRO VZDĚLÁVACÍ ÚČELY A NENAHRAZUJÍ KLINICKOU PÉČI. O KONKRÉTNÍ RADY A POSTUPY SE PORAĎTE SE SVÝM TERAPEUTEM NEBO KOUČEM. TEXTY ČI NAHRÁVKY JSOU O EVOLUCI VZTAHŮ A OSOBNÍCH ZKUŠENOSTECH AUTORŮ.

NAHRÁVKY A TEXTY SE NEVZTAHUJE NA ŽÁDNOU KONKRÉTNÍ OSOBU A NEMĚLY BY SE POUŽÍVAT K OZNAČENÍ KONKRÉTNÍ OSOBY JAKO OSOBY TRPÍCÍ NARCISMEM, PSYCHOPATIÍ ATD. NENÍ UDĚLENO POVOLENÍ K ODKAZOVÁNÍ NA TENTO OBSAH NEBO HO PŘEPOSÍLAT, ZEJMÉNA K PODPOŘE TVRZENÍ, ŽE TVŮRCI TOHOTO OBSAHU VĚŘÍ NEBO PODPORUJÍ TVRZENÍ, ŽE KONKRÉTNÍ OSOBA JE NARCISTA ČI PSYCHOPAT. JEDNALO BY SE O NEOPRÁVNĚNÉ ZNEUŽITÍ OBSAHU A INFORMACÍ V NICH UVEDENÝCH.