MANŽELSTVÍ
036 Manželství - Rande č 2 - Důvěra
October 26, 2022
Neexistují vztahy, ve kterých by se partneři nehádali nebo by se nic nedělo. Kdykoliv vás partner zradí, naštve nebo zklame, tak prožíváte nepříjemné pocity a dochází k narušení důvěry. Odhalte 5 nevyřčených dohod o důvěře, které máte s partnerem uzavřené.
V předchozí díl: Rande č. 1 - Závazek 

 
Důvěra ve vztahu je jako vzduch, bez kterého nemůžete žít. Nejlepší definici důvěry jsme slyšeli od Charlese Feltmana: 

Vystavit se riziku, že předmět zájmu bude zranitelný v závislosti nachování jiné osoby.


Jaký předmět vašeho zájmu zranitelně vystavujete riziku vůči chování vašeho partnera?

Stáhněte si PDF v článku: Rande č. 2 - Důvěra, ve kterém odhalujeme 5 nevyřčených dohod o důvěře


❤️ Eva a Miroslav Sázovský jsou manželé, kteří jsou hostiteli podcastu MANŽELSTVÍ . Je to podcast plný lásky, porozumění a sdílení toho, jak vypadá vědomý vztah a budování manželství.

🙋‍♀️ Ing. Eva Sázovská Andriessen je mezinárodně uznávanou koučkou a mentorkou osobních vztahů , která je certifikována u Katherine Woodward Thomas a pomáhá lidem s rozcházením a přivoláním si toho pravého .

🙋‍♂️ Ing. Miroslav Sázovský je nezávislý profesionální kouč a mentor , který pomáhá podnikatelům budovat vysokou kulturu důvěry, připravit lídry na budoucnost, optimalizovat růst a expanzi, sladění organizace po fúzi a akvizici, sladění organizace , vytváření strategií pro VUCA prostředí, uzdravit vztahy na pracovišti nebo vybrat správné lidi do týmu. 

Společně založili a vedou 🛟 privátní podpůrnou skupinu pro oběti narcismu 

👉 Pomáhají odhalit toxicitu ve vztazích a uzdravit psychicky nebezpečné prostředí nejen na pracovišti, ale i v zájmových organizacích, klubech a rodinách. 

---
ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI: INFORMACE POSKYTOVANÉ V NAHRÁVCE NEBO TEXTU SLOUŽÍ POUZE PRO VZDĚLÁVACÍ ÚČELY A NENAHRAZUJÍ KLINICKOU PÉČI. O KONKRÉTNÍ RADY A POSTUPY SE PORAĎTE SE SVÝM TERAPEUTEM NEBO KOUČEM. TEXTY ČI NAHRÁVKY JSOU O EVOLUCI VZTAHŮ A OSOBNÍCH ZKUŠENOSTECH AUTORŮ.

NAHRÁVKY A TEXTY SE NEVZTAHUJE NA ŽÁDNOU KONKRÉTNÍ OSOBU A NEMĚLY BY SE POUŽÍVAT K OZNAČENÍ KONKRÉTNÍ OSOBY JAKO OSOBY TRPÍCÍ NARCISMEM, PSYCHOPATIÍ ATD. NENÍ UDĚLENO POVOLENÍ K ODKAZOVÁNÍ NA TENTO OBSAH NEBO HO PŘEPOSÍLAT, ZEJMÉNA K PODPOŘE TVRZENÍ, ŽE TVŮRCI TOHOTO OBSAHU VĚŘÍ NEBO PODPORUJÍ TVRZENÍ, ŽE KONKRÉTNÍ OSOBA JE NARCISTA ČI PSYCHOPAT. JEDNALO BY SE O NEOPRÁVNĚNÉ ZNEUŽITÍ OBSAHU A INFORMACÍ V NICH UVEDENÝCH.