MANŽELSTVÍ
047 Manželství - Jak čelit narcistickým pomluvám
April 4, 2023
Rozpoznání narcistické pomlouvačné kampaně je klíčové pro to, abyste mohli čelit jejím důsledkům a obnovit svou důvěryhodnost. V tomto díle podcastu se naučíte, jaké pomluvy dělají a jak jim čelit. Udělejte si test, ve kterém zjistíte, jestli umíte komunikovat s narcisty.
 ▶️ video nahrávka

Pomlouvačná kampaň je strategie, kterou narcisté používají k šíření nepravd a očerňování pověsti svých obětí. Tento článek nabízí rady, jak rozpoznat příznaky pomlouvačné kampaně a jak se jí čelit.

Typické příznaky pomlouvačné kampaně zahrnují nepřímé narážky, zastrašování a manipulaci s informacemi. Narcisté se snaží zpochybnit vaši důvěryhodnost, aby získali kontrolu nad situací.

Celý článek najdete na webu: Jak čelit narcistickým pomluvám a obnovit svou důvěryhodnost

Když čelíte pomlouvačné kampani, je důležité zachovat klid a sebejistotu. Komunikujte otevřeně se svým okolím a nebojte se získat podporu od svých blízkých. Pokud je to nutné, využijte odbornou pomoc.

Když se snažíte zotavit z pomlouvačné kampaně, zaměřte se na své sebevědomí a pracujte na zdravých hranicích ve vztazích. Je také důležité se soustředit na budoucnost a plány a cíle.

Pamatujte si, že jste silnější, než si myslíte, a že s podporou správných lidí a nástrojů se můžete vyrovnat s pomlouvačnou kampaní a obnovit svou důvěryhodnost. 


❤️ Eva a Miroslav Sázovský jsou manželé, kteří jsou hostiteli podcastu MANŽELSTVÍ . Je to podcast plný lásky, porozumění a sdílení toho, jak vypadá vědomý vztah a budování manželství.

🙋‍♀️ Ing. Eva Sázovská Andriessen je mezinárodně uznávanou koučkou a mentorkou osobních vztahů , která je certifikována u Katherine Woodward Thomas a pomáhá lidem s rozcházením a přivoláním si toho pravého .

🙋‍♂️ Ing. Miroslav Sázovský je nezávislý profesionální kouč a mentor , který pomáhá podnikatelům budovat vysokou kulturu důvěry, připravit lídry na budoucnost, optimalizovat růst a expanzi, sladění organizace po fúzi a akvizici, sladění organizace , vytváření strategií pro VUCA prostředí, uzdravit vztahy na pracovišti nebo vybrat správné lidi do týmu. 

Společně založili a vedou 🛟 privátní podpůrnou skupinu pro oběti narcismu 

👉 Pomáhají odhalit toxicitu ve vztazích a uzdravit psychicky nebezpečné prostředí nejen na pracovišti, ale i v zájmových organizacích, klubech a rodinách. 

---
ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI: INFORMACE POSKYTOVANÉ V NAHRÁVCE NEBO TEXTU SLOUŽÍ POUZE PRO VZDĚLÁVACÍ ÚČELY A NENAHRAZUJÍ KLINICKOU PÉČI. O KONKRÉTNÍ RADY A POSTUPY SE PORAĎTE SE SVÝM TERAPEUTEM NEBO KOUČEM. TEXTY ČI NAHRÁVKY JSOU O EVOLUCI VZTAHŮ A OSOBNÍCH ZKUŠENOSTECH AUTORŮ.

NAHRÁVKY A TEXTY SE NEVZTAHUJE NA ŽÁDNOU KONKRÉTNÍ OSOBU A NEMĚLY BY SE POUŽÍVAT K OZNAČENÍ KONKRÉTNÍ OSOBY JAKO OSOBY TRPÍCÍ NARCISMEM, PSYCHOPATIÍ ATD. NENÍ UDĚLENO POVOLENÍ K ODKAZOVÁNÍ NA TENTO OBSAH NEBO HO PŘEPOSÍLAT, ZEJMÉNA K PODPOŘE TVRZENÍ, ŽE TVŮRCI TOHOTO OBSAHU VĚŘÍ NEBO PODPORUJÍ TVRZENÍ, ŽE KONKRÉTNÍ OSOBA JE NARCISTA ČI PSYCHOPAT. JEDNALO BY SE O NEOPRÁVNĚNÉ ZNEUŽITÍ OBSAHU A INFORMACÍ V NICH UVEDENÝCH.