MANŽELSTVÍ
041 Manželství - Rande č. 7 - práce a peníze
January 10, 2023
Peníze jsou v manželství nejčastějším impulzem k hádkám. Dokonce někdy mohou vést až ke ztrátě důvěry a narušení vztahu. Eva a Mirek v tomto díle podcastu nabízejí návod, jak si spolu udělat skvělé rande, na kterém budete hovořit o financích a práci.
▶️ Video záznam podcastu najdete na našem kanálu YouTube.

Máte s partnerem problém mluvit o financích a práci? Může to být obtížné téma, ale nemusí to tak být. V tomto podcastu vám ukážeme, jak usnadnit tyto rozhovory a učinit je efektivnějšími. Pokud tedy hledáte způsob, jak učinit rozhovory o penězích a práci s partnerem méně stresujícími, pak je tento podcast určeno právě vám!

1) Bojíte se s partnerem mluvit o svých financích a práci? Zjistěte, jak se s tímto obtížným tématem vypořádat!
2) Nejste si jisti, jak s partnerem mluvit o penězích? Ukážeme vám, jak prolomit ledy a zahájit smysluplný rozhovor!
3) Mluvit o financích a práci může být složité, ale pro zdravý a úspěšný vztah je to nezbytné. Jak na to, se dozvíte v našem podcastu!
4) Nedovolte, aby strach z rozhovorů o penězích stál v cestě vašemu vztahu. V tomto podcastu zjistíte, jak můžete s partnerem mluvit o financích a práci!

❤️ Eva a Miroslav Sázovský jsou manželé, kteří jsou hostiteli podcastu MANŽELSTVÍ . Je to podcast plný lásky, porozumění a sdílení toho, jak vypadá vědomý vztah a budování manželství.

🙋‍♀️ Ing. Eva Sázovská Andriessen je mezinárodně uznávanou koučkou a mentorkou osobních vztahů , která je certifikována u Katherine Woodward Thomas a pomáhá lidem s rozcházením a přivoláním si toho pravého .

🙋‍♂️ Ing. Miroslav Sázovský je nezávislý profesionální kouč a mentor , který pomáhá podnikatelům budovat vysokou kulturu důvěry, připravit lídry na budoucnost, optimalizovat růst a expanzi, sladění organizace po fúzi a akvizici, sladění organizace , vytváření strategií pro VUCA prostředí, uzdravit vztahy na pracovišti nebo vybrat správné lidi do týmu. 

Společně založili a vedou 🛟 privátní podpůrnou skupinu pro oběti narcismu 

👉 Pomáhají odhalit toxicitu ve vztazích a uzdravit psychicky nebezpečné prostředí nejen na pracovišti, ale i v zájmových organizacích, klubech a rodinách. 

---
ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI: INFORMACE POSKYTOVANÉ V NAHRÁVCE NEBO TEXTU SLOUŽÍ POUZE PRO VZDĚLÁVACÍ ÚČELY A NENAHRAZUJÍ KLINICKOU PÉČI. O KONKRÉTNÍ RADY A POSTUPY SE PORAĎTE SE SVÝM TERAPEUTEM NEBO KOUČEM. TEXTY ČI NAHRÁVKY JSOU O EVOLUCI VZTAHŮ A OSOBNÍCH ZKUŠENOSTECH AUTORŮ.

NAHRÁVKY A TEXTY SE NEVZTAHUJE NA ŽÁDNOU KONKRÉTNÍ OSOBU A NEMĚLY BY SE POUŽÍVAT K OZNAČENÍ KONKRÉTNÍ OSOBY JAKO OSOBY TRPÍCÍ NARCISMEM, PSYCHOPATIÍ ATD. NENÍ UDĚLENO POVOLENÍ K ODKAZOVÁNÍ NA TENTO OBSAH NEBO HO PŘEPOSÍLAT, ZEJMÉNA K PODPOŘE TVRZENÍ, ŽE TVŮRCI TOHOTO OBSAHU VĚŘÍ NEBO PODPORUJÍ TVRZENÍ, ŽE KONKRÉTNÍ OSOBA JE NARCISTA ČI PSYCHOPAT. JEDNALO BY SE O NEOPRÁVNĚNÉ ZNEUŽITÍ OBSAHU A INFORMACÍ V NICH UVEDENÝCH.