MANŽELSTVÍ
011 Manželství - Jak uzemnit negativní hodnocení
February 21, 2022
Součástí zdravého manželství je důvěra. Jen málo kdo ale ví, jak negativně subjektivní hodnocení ovlivňují kulturu důvěry u vás doma. Kdo to neví, tak pravděpodobně neumí uzemnit negativní hodnocení partnera.
1. ÚČEL: Kvůli jaké budoucnosti (akci v budoucnosti) dělám toto hodnocení?
2. KONKRÉTNOST: Kvůli jaké budoucnosti (akci v budoucnosti) dělám toto hodnocení?
3. STANDARD: Podle jakých norem nebo kritérií dělám toto hodnocení?
4. DŮKAZ: Jaká fakta, údaje, akce nebo události (tvrzení), na které mohu poukázat, podporují mé hodnocení?
5. TEST: Jaká fakta a údaje podporují opačné hodnocení?
6. AUTORITA: Mám autoritu provádět toto hodnocení?
7. AKCE: Jakou novou akci mohu nyní podniknout? Co jsem se naučil?

❤️ Eva a Miroslav Sázovský jsou manželé, kteří jsou hostiteli podcastu MANŽELSTVÍ . Je to podcast plný lásky, porozumění a sdílení toho, jak vypadá vědomý vztah a budování manželství.

🙋‍♀️ Ing. Eva Sázovská Andriessen je mezinárodně uznávanou koučkou a mentorkou osobních vztahů , která je certifikována u Katherine Woodward Thomas a pomáhá lidem s rozcházením a přivoláním si toho pravého .

🙋‍♂️ Ing. Miroslav Sázovský je nezávislý profesionální kouč a mentor , který pomáhá podnikatelům budovat vysokou kulturu důvěry, připravit lídry na budoucnost, optimalizovat růst a expanzi, sladění organizace po fúzi a akvizici, sladění organizace , vytváření strategií pro VUCA prostředí, uzdravit vztahy na pracovišti nebo vybrat správné lidi do týmu. 

Společně založili a vedou 🛟 privátní podpůrnou skupinu pro oběti narcismu 

👉 Pomáhají odhalit toxicitu ve vztazích a uzdravit psychicky nebezpečné prostředí nejen na pracovišti, ale i v zájmových organizacích, klubech a rodinách. 

---
ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI: INFORMACE POSKYTOVANÉ V NAHRÁVCE NEBO TEXTU SLOUŽÍ POUZE PRO VZDĚLÁVACÍ ÚČELY A NENAHRAZUJÍ KLINICKOU PÉČI. O KONKRÉTNÍ RADY A POSTUPY SE PORAĎTE SE SVÝM TERAPEUTEM NEBO KOUČEM. TEXTY ČI NAHRÁVKY JSOU O EVOLUCI VZTAHŮ A OSOBNÍCH ZKUŠENOSTECH AUTORŮ.

NAHRÁVKY A TEXTY SE NEVZTAHUJE NA ŽÁDNOU KONKRÉTNÍ OSOBU A NEMĚLY BY SE POUŽÍVAT K OZNAČENÍ KONKRÉTNÍ OSOBY JAKO OSOBY TRPÍCÍ NARCISMEM, PSYCHOPATIÍ ATD. NENÍ UDĚLENO POVOLENÍ K ODKAZOVÁNÍ NA TENTO OBSAH NEBO HO PŘEPOSÍLAT, ZEJMÉNA K PODPOŘE TVRZENÍ, ŽE TVŮRCI TOHOTO OBSAHU VĚŘÍ NEBO PODPORUJÍ TVRZENÍ, ŽE KONKRÉTNÍ OSOBA JE NARCISTA ČI PSYCHOPAT. JEDNALO BY SE O NEOPRÁVNĚNÉ ZNEUŽITÍ OBSAHU A INFORMACÍ V NICH UVEDENÝCH.