MANŽELSTVÍ
044 Manželství - Jak nastavit hranice mírně toxickým lidem
February 16, 2023
V minulém podcastu Eva a Mirek slíbili, že se podělí o prověřený postup, jak nastavit hranice mírně toxickému člověku. Pokud si stáhnete PDF https://pdf.evolucevztahu.cz/knihovna#jak-si-stanovit-hranice-s-mirne-toxickym-clovekem s návodem, na který se v podcastu odkazují, tak se během jejich povídání můžete zamyslet, jestli to dokážete sami bez pomoci odborníka. Poslechněte si tento poučný podcastový rozhovor a získejte dovednosti, které mohou rozvíjet vaše manželství a vztahy i v práci.
 👉 Stáhněte si PDF: Jak nastavit hranice mírně toxickým lidem, abyste se mohli v klidu zamyslet, jak postupovat a s čím potřebujete pomoci. 

▶️ Video záznam našeho online streamu na YouTube
 
Manželé Eva a Mirek Sázovský se v další epizodě třetí série, která je zaměřená na toxický vztah, věnují postupu, který je zapotřebí použít, když si chcete nastavit hranice u mírně toxického partnera. Pokud budete následovat tyto kroky, tak dokážete váš vztah rozvíjet a zastavit manipulativní techniky, které ničí manželství:

1) kontext
2) vyjádření dopadu
3) uplatňování hranic
4) oceňování
5) opakování
6) dohoda
7) vnitřní postoj

👉 Celý článek k podcastu: 044 Manželství - Jak nastavit hranice mírně toxickým lidem

Neracionalizujte si toxické chování predátora, staňte se jeho noční můrou. 

❤️ Eva a Miroslav Sázovský jsou manželé, kteří jsou hostiteli podcastu MANŽELSTVÍ . Je to podcast plný lásky, porozumění a sdílení toho, jak vypadá vědomý vztah a budování manželství.

🙋‍♀️ Ing. Eva Sázovská Andriessen je mezinárodně uznávanou koučkou a mentorkou osobních vztahů , která je certifikována u Katherine Woodward Thomas a pomáhá lidem s rozcházením a přivoláním si toho pravého .

🙋‍♂️ Ing. Miroslav Sázovský je nezávislý profesionální kouč a mentor , který pomáhá podnikatelům budovat vysokou kulturu důvěry, připravit lídry na budoucnost, optimalizovat růst a expanzi, sladění organizace po fúzi a akvizici, sladění organizace , vytváření strategií pro VUCA prostředí, uzdravit vztahy na pracovišti nebo vybrat správné lidi do týmu. 

Společně založili a vedou 🛟 privátní podpůrnou skupinu pro oběti narcismu 

👉 Pomáhají odhalit toxicitu ve vztazích a uzdravit psychicky nebezpečné prostředí nejen na pracovišti, ale i v zájmových organizacích, klubech a rodinách. 

---
ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI: INFORMACE POSKYTOVANÉ V NAHRÁVCE NEBO TEXTU SLOUŽÍ POUZE PRO VZDĚLÁVACÍ ÚČELY A NENAHRAZUJÍ KLINICKOU PÉČI. O KONKRÉTNÍ RADY A POSTUPY SE PORAĎTE SE SVÝM TERAPEUTEM NEBO KOUČEM. TEXTY ČI NAHRÁVKY JSOU O EVOLUCI VZTAHŮ A OSOBNÍCH ZKUŠENOSTECH AUTORŮ.

NAHRÁVKY A TEXTY SE NEVZTAHUJE NA ŽÁDNOU KONKRÉTNÍ OSOBU A NEMĚLY BY SE POUŽÍVAT K OZNAČENÍ KONKRÉTNÍ OSOBY JAKO OSOBY TRPÍCÍ NARCISMEM, PSYCHOPATIÍ ATD. NENÍ UDĚLENO POVOLENÍ K ODKAZOVÁNÍ NA TENTO OBSAH NEBO HO PŘEPOSÍLAT, ZEJMÉNA K PODPOŘE TVRZENÍ, ŽE TVŮRCI TOHOTO OBSAHU VĚŘÍ NEBO PODPORUJÍ TVRZENÍ, ŽE KONKRÉTNÍ OSOBA JE NARCISTA ČI PSYCHOPAT. JEDNALO BY SE O NEOPRÁVNĚNÉ ZNEUŽITÍ OBSAHU A INFORMACÍ V NICH UVEDENÝCH.